Atik Reklam & Tabela Proje

ATİK REKLAM & TABELA; Tabela, Reklam sektöründe müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Bize bulunduğunuz bölgeden ulaşın ücretsiz tabela ölçüm için size gelelim.


İstanbul Light Box Tabela Yapımı LightBox Tabela Firması

İstanbul Light Box Tabela Çeşitleri; Tek Taraflı Light Box Tabela, Çift Taraflı Light Box Tabela, Ayaklı Light Box Tabela, Küp Light Box Tabela, Dinamik Light


Light Box Tabela Nedir? Light Box Çeşitleri Modelleri ve Teknik Özellikleri

Light Box Tabela; Reklam Alanları İçin Dekoratif Amaçlı Olarak Kullanılan Işıklı Tabelalardır. Modelleri; Çift Tek taraflı Light Box Tabela, Ayaklı Küp Dinamik


Strafor Harf Nedir? Strafor Köpük Harf Yapımı

Strafor harf nedir? Strafor köpük harf yapımı köpük kesim - 3D Strafor modelleme tekniği burada. Ataşehir strafor köpük harf yapım hizmetleri.


Gebze Tabela Reklam | Uygun Tabela, Reklamcı Gebze

Gebze tabelacı Gebze reklamcı, tabela, ışıklı tabela Lightbox, çatı tabelası hastane tabela otel, mağaza tabelası totem tabela yapımı Gebze.


Maltepe Tabela Reklam | Uygun Tabela, Reklamcı Maltepe

Maltepe tabelacı Maltepe reklamcı, tabela, ışıklı tabela Lightbox, çatı tabelası hastane tabela otel, mağaza tabelası totem tabela yapımı maltepe.


Şerifali Reklam Tabela | Atik Reklam | Şerifali Mahallesi, Ümraniye

Şerifali Ümraniye Reklam Tabela; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Ataşehir Reklamcı | Dijital Baskı Merkezi | Atik Reklam Ataşehir

Ataşehir Reklamcı olarak; Reklam ve Dijital baskı konusunda Reklam sektöründe Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz.


Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir! Tabela Tanımı

Tabela Nedir, Tabela Çeşitleri Nelerdir; Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır.


Ataşehir Tabelacı | Tabela | Tabela İmalatı Ataşehir - İstanbul

Ataşehir tabelacı; tabela, ışıklı tabela Lightbox tabela çatı tabelası hastane tabela otel tabela mağaza tabelası totem tabela ataşehir.


Üsküdar Tabela Firmaları - Tabelacı Üsküdar İstanbul

Üsküdar da tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Ümraniye Tabela Firmaları - Tabelacı Ümraniye İstanbul

Ümraniye de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Tuzla Tabela Firmaları - Tabelacı Tuzla İstanbul

Tuzla da tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Sultanbeyli Tabela Firmaları - Tabelacı Sultanbeyli İstanbul

Sultanbeyli de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Sancaktepe Tabela Firmaları - Tabelacı Sancaktepe İstanbul

Sancaktepe de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Pendik Tabela Firmaları - Tabelacı Pendik İstanbul

Pendik te tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Maltepe Tabela Firmaları - Tabelacı Maltepe İstanbul

Maltepe de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Kartal Tabela Firmaları - Tabelacı Kartal İstanbul

Kartal da tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Kadıköy Tabela Firmaları - Tabelacı Kadıköy İstanbul

Kadıköy de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Gebze Tabela Firmaları - Tabelacı Gebze Kocaeli

Gebze de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Çekmeköy Tabela Firmaları - Tabelacı Çekmeköy İstanbul

Çekmeköy de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Beykoz Tabela Firmaları - Tabelacı Beykoz İstanbul

Beykoz da tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.


Ataşehir Tabela Firmaları - Tabelacı Ataşehir İstanbul

Ataşehir de tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.Tabela Nedir ? Tabelacı Firmasından

Tabela;Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, çalışmaları gibi amaçlar için genellikle dış mekan ( bina, yol, açık alan vs. ) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara tabela denir. Tanımdan da anlaşılacağı gibi tabela, kurumların ister ticari, olsun ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kuruludur. tabela özellikle dış mekanda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir. Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda, renklerde ve biçimde olabilir. Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir sektör haline gelmiştir. Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler. Bu bakımdan tabela günümüzde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

Kaç Çeşit Tabla vardır?

- Işıklı Tabela
Işıklı tabela ; Yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir
- Işıksız Tabela
Işıksız Tabela; Şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

Kayan Yazı Tabela

Sabit yazılı tabelanın ledlerle işlenerek daha etkin hale getirilmiş halidir. Eski yöntemlerle ışıklı tabelalar bir kutu içerisine floresan lambalar yerleştirilip yazı zemininin aydınlatılması ile yapılmaktadır.Hitap kitlesi müşterileriniz ancak tabela güzergahına bakarlarsa dikkat çekebilir ve müşteri tabelanızı okur. Oysa Led tabelanın ışık seviyesi oldukça yüksek tasarlanabilir ve sabit yandığı anda bile oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra yanıp sönen,hareket eden ışıkların dikkat çekiciliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçeği arkasına alan LED Tabela çok çeşitli şekillerde tasarlanabilen animasyonlarla çok daha etkili bir halde tabelanızı ışıklandırabiliyor.

Vinil Germe Tabela

Dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Alüminyum Tabela

Tabela çeşitleri içerisinde Görsellik, dayanıklılık ve kalite bakımından en çok tercih edilen uzun ömürlü tabela modellerinden biridir. Alüminyum Tabelada diğer tabela çeşitleri gibi ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki şekilde de yapılabilen tabela modelidir. Işıklı Alüminyum tabela, Zemin Dekupe Edilerek ( zemin oyularak ) Arkadan düz Pleksiglas yapıştırma veya Kabartma Pleksiglas Kutu Harf, Krom Kutu Harf uygulama yapılır. Işıksız Alüminyum tabela ise Alüminyum zemin üzerine Folyo kesim harf, Dekota kesim harf ve Pleksiglas düz kesim veya Pleksiglas kutu harf, Krom Krom Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf uygulanmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Tabela çeşileri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Pleksiglas Tabela , Işıklı ve Işıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir. Pleksiglas malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.

Dekupe Oyma Tabela

Dekupe oyma gerekli ortam sağlandığında cnc makine ile düzgün, ölçüsünde, tekniğine uygun olarak istenilen standartlarda kesim yapıp kompozite ışıkları yerleştirip direk malzemeyi harf kesip arkasına pleksi koyuyor montaja gönderiyoruz..

Paslanmaz Harf Tabela

Dayanıklık bakımından ve görsellik bakımından albenisi olan en iyi tabela çeşitidir. 2 çeşittir: krom paslanmaz , gold paslanmaz. Paslanmaz harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1mm paslanmaz sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm paslanmaz sac kullanılmaktadır. Harflerin ön yüzey kesimlerini lazerle, yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla kesiyoruz. İstenilen yazı karakterinde kestiğimiz paslanmaz harflerin, yan bantlarını elle şekillendirdikten sonra lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştiriyoruz. Daha sonra polisaj ile ön yüzeyi temizleyerek montajı ile birlikte müşterilere tertemiz teslim ediyoruz

Totem Tabela

Yol kenarlarına, alışveriş merkezleri önlerine, devlet kurumlarını gösteren yerlere, fabrika önlerine, dükkan kenarlarına konulan uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir ayaklı reklam çeşididir. Totem tabelalar tek – çift bacaklı, ışıklı, ışıksız, kompozit alüminyum, çelik saç profil ve vinil germe olarak yapılır.

Gravür Tabela

Işıklı Tabela Çeşitleri arasındadır. Gravür Tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Işıklı Gravür Tabela hem dış hem iç mekanlarda, ofis içinde, bina girişlerinde kullanılabilir. Gravür tabela Şeffaf Pleksiglas malzemenin Bilgisayarlı CNC tezgahlarda yazı ve logoların kenarının kazınarak üsten Alüminyum kasa içerisine LED Yerleştirmek suretiyle aydınlatma işlemi gerçekleştirilen bir tabela modelidir. Son yıllarda çokça tercih edilen Işıklı Tabela modeli olmuştur. Duvara direk monte edilebildiği gibi üstten askılı olarak da montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Branda Afiş Tabela

Firmaların promosyon ve tanıtımlarında, Emlak satım kiralama işlerinde, kampanya tanıtımlarında kullanılır. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim yazı Branda Afiş olarak kullanılır. Branda Afiş bez üzerine yazılan afiş çalışmasına göre hem daha kaliteli bir görünüme hemde uzun süre dayanma özelliğine sahip olan Afiş şeklidir. Bu nedenle de teknolojinin yardımıyla bilgisayarlı ortamda dijital baskı yöntemi ile üretimi yapılarak beğeninize ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Yönlendirme Tabela

Bilgilendirme amaçlı, Tanıtım amaçlı kullanılabilir, İnşaat tabelası , Yön Tabelası Büro Tabelası, Ofis tabelası, Apartman tabelası, Şantiye tabelası olarak kullanılabilir.