Atik Reklam & Tabela

Totem Tabela Yapma

Totem Tabela Yapma


Totem Tabela; Yaygın bilinirliği ve kullanılırlığı daha çok yol boylarında uzun mesafelerden markanın, görülmesini sağlayan tabelalardır.

Totem Tabela Nedir? Totem Tabela Avantajı

Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir. 

Totem tabela, özellikle şehirlerarası uzun mesafeli yollarda genellikle büyük dinlenme tesisleri veya benzin istasyonları tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanılan geniş ebatlı ve ışıklandırmalı tabela sistemleridir. 

Totem tabelalar; yalnız şehirler arası yollarda kullanılmamakla birlikte şehir içinde de büyük firmalar tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanmaktadır. İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Totem tabelalar “yol tabelası” olarak da adlandırılmakta ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır. 

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

İnsanların dikkatini çekmek amacıyla kullanılan totem tabela, herkesin idrak edebileceği şekilde anlaşılır ve dikkat çekici olmalıdır. Bu tabelaların yapımı oldukça zor olduğu için uzmanlık gerektirmektedir. Totem tabela fiyatları ihtiyaç duyulan tabelanın özelliklerine bağlı olarak  yükseklik, montaj yeri zorluğu, ışıklı mı? Işıksız mı? gibi kriterler belirlemektedir. Bu kriterler doğrultusunda Atik Reklam size en doğru en ekonomik fiyatları size sunacaktır. 

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur.

Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olması önem arz etmektedir. 

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların İnşaat alanlarında ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılan tabela çeşitleridir. Totem tabela montajında; Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir. 

Sizde Totem tabela ihtiyaçlarınız için bize ulaşın ATİK REKLAM’ın indirimli, avantajlı fiyatlarından yararlanın.

 


Totem Tabela Yapma 01
Totem Tabela Yapma 02
Totem Tabela Yapma 03
Totem Tabela Yapma 04