Atik Reklam & Tabela

Cephe Giydirme Reklamları

Cephe Giydirme Reklamları


Cephe giydirme sistemleri uygulamalarında Atik Reklam sizin markanızı daha görünür daha şık göstermek için çalışmaktadır. Hemen bize ulaşın ölçü alalım.

Cephe Giydirme Sistemleri Hakkında!

Cephe Giydirme Sistemi; Firmanızı tam olarak yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan önemli reklam unsurlarındandır. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini yaptırabilirsiniz. Atik Reklam olarak size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunmaktayız. 

Artık reklamlarda yeni boyutlar kazanmak için farklı reklam tekniklerine günümüzde ihtiyaç duyulmaktadır. Bir çok bina artık marka ile özdeşleşmiş tasarımlar ile kaplanmakta ve reklam yapılmaktadır. Atik reklam olarak; cephe giydirmelerde, özel kalıp alüminyum giydirmeler, kompozit cephe kaplamaları, modern genleştirilmiş mech metaller ile tasarımsal cephe giydirmeleri, bina sağır duvar veya cephelerinin dijital baskı vinyl giydirmeleri uygun fiyata kurulum ve montajını yapmaktayız. 

Cephe Giydirme Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

1 Binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır.
2 Binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
3 Binanızın cephesindeki reklamınız bilboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
4 Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
5 Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirmelerinde en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
 

Cephe Giydirme Sistemlerinin Uygulama Şekli ve Amacı

Binaların kompozit ve cam kaplamalarının üzerine genellikle one way vision (owv) veya folyo baskı ile uygulanarak yapılan çalışmalardır. Sıklıkla reklam alanı olarak kullanılır. Dış mekanda ürün tanıtımı, firma logo gösterimi gibi amaçlar için de kullanılır. Kullanılan one way vision malzeme delikli folyo olup, dışarıdan içerisini göstermeyen ama içeriden dışarısını gösteren özelliğe sahiptir. Ancak delikli yapısından dolayı görsel kaybı yaşanmaktadır, bu yüzden küçük detaylı baskılar one way için tercih edilmemelidir.

One way vision üzerine UV ya da solvent baskı tekniği ile baskı yapılır. Cam üzerine şeffaf folyo baskı da yapılabilir. İstenirse tam şeffaflığa sahip folyoya baskı yapılıp baskısız alanlarda folyonun yapışkan hissi olmadan uygulama yapılabilir. Şeffaf folyoda görsel normal folyaya nazaran görselin renk doygunluğu daha azdır. Bu uygulamalar bütün cama ya da cepheye yapılabileceği gibi kısmi ya da şekilli (cut-out) olarak da yapılabilir.


Cep Giydirme Tabela Reklam 01
Cep Giydirme Tabela Reklam 02