Atik Reklam & Tabela

  • Anasayfa
  • Light Box Tabela | Led Box Tabela Üretim Kurulum ve Montaj
Light Box Tabela | Led Box Tabela Üretim Kurulum ve Montaj

Light Box Tabela | Led Box Tabela Üretim Kurulum ve Montaj


Lightbox tabela, Led Box Tabela fiyatları m2 fiyatı ne kadar? Light Box Tabela nedir nasıl üretilir kurulum ve montaj aşamaları nelerdir.

Light Box Tabela

Lightbox tabela üretim ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Işıklı tabelalar oldukça işlevsel olup, klasik kızdırma panolara göre performansı yüksek ve maliyeti düşük tabela çeşitlerinden biridir. Lightbox paneller, kullanıcılara sağladığı avantajlar nedeniyle kısa sürede popüler bir tercih haline gelmiştir. Lightbox tabela maketleri, ışıklı veya ışıksız olarak kolayca değiştirilebilen görsel nitelikleri ile başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. 

Light box harfler ve ışıklı light box tabelalarda kullanılan light box harfler birçok tabela modelinden daha fazla ilgi görmektedir. Matbaa hizmetleri ailesi olarak tabela alanında en yeni teknik çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.   

Light Box Tabela Fiyatlandırma

Işıklı tabelanın ölçüsüne, kullanılan kumaşın metrekaresine, hazırlanan ışıklı kutunun malzemesine ve ışıklı kutuda kullanılan led sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Lightbox metni ve kullanılan lightbox harfleri fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan en uygun maliyetli çözümleri sunarak sizlere özel proje çözümleri sunmaktadır. Light box nedir, light box yapımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Light Box Tabela Nedir Kurulum ve Montajı Nasıl Yapılır

Işıklı tabela, alüminyum çerçeve içine yerleştirilmiş görsel LED kutu aydınlatmasıdır ve her boyutta yapılabilir. Alüminyum çerçeve içindeki lensli LED ışıklar, çerçevenin önüne monte edilmiş özel bir ışık ileten yapı aracılığıyla kumaşı aydınlatır. Bu kumaş üzerine müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına göre (genellikle tanıtım resimleri) ideal Ledbox efektini elde etmek için baskı yapılır. 

Lightbox Tabela Çeşitleri ve Modelleri Kullanım Alanları

Işıklı tabelalar yan tarafı alüminyum veya ahşap kutudan imal edilmektedir. LED'ler arkaya yerleştirilir ve duvara monte edilir. Hem arkada hem de önde baskılar varsa LED'leri yan kısımlara yerleştirin. Lightbox tabela maketleri tek ve çift taraflı, askılı veya ayakta olarak üretilmektedir. 

Silikon, ışık kutusunun kumaş çerçevesi üzerinde sıkıca gerilir ve pürüzsüz bir şekil oluşturur. Ardından, streç kumaş üzerindeki birinci sınıf baskı sayesinde görüntü daha keskin görünür ve renkler daha canlıdır. Dolayısıyla ışıklı pano dikkat çeken ve fark yaratan bir tabela haline gelir. Firmamız sizlere son teknolojik çözümler ile light box panel hizmeti vermektedir.