Atik Reklam & Tabela

Stant Uygulamaları

Stant Uygulamaları


Stant Uygulamaları yapma ve kurma hizmetleri için teklif talebi gönderin. Uygulamanızı tanıyor ve stratejiler geliştiriyoruz.

Stant Uygulama & Stand Tasarım Hizmetleri

Atik Reklam; Firma ürün, tanıtım ve fuar standı gibi özel stant tasarımlarına imza atmasıyla her biri farklı bir bakış açısı ve proje ölçekleri gerektiren geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren gözde tabela reklam şirketlerinden biridir. 

Firmanızı şık gösteren görseller gücünüze güç katar. 3 boyutlu stant tasarımı ve dekor, tanıtım planlama sürecinizin en önemli bölümlerini oluşturur. 3D kabin tasarımı, etkinlik süresince ziyaretçilerin dikkatini çeken ve markanızı öne çıkaran özellikleri bir araya getirmeye odaklanır. Bu dikkat çekme hissini markanızı güzel gösteren stant uygulamalarla mümkün. 

Stant Uygulamalarla Markanızın Konumunu Belirleyin

Markanızın konumunu siz belirleyin; Stant uygulamalar dekor, ürün ya da fuar standınızın nasıl görüneceğini belirler. Dışarıdan içeriye ve en küçük detaylara kadar, Atik Reklam, kişisel etkinliğiniz için kullanabileceğiniz sınırsız sayıda yaratıcı fikirleri size sunar. Seçim siz de tasarlamak ve uygulamak bizde. 

3D kabin tasarımınızın tamamen özel ve benzersiz olması için, Atik Reklam ekibi sizinle işbirliği içinde şirketinize özel fikirler geliştirir. Atik Reklam’ın tasarımcıları, fuar veya etkinliğiniz için mükemmel düzeni ve tasarımı bulana kadar her adımda sizinle birlikte çalışır ve incelemesini sürdürmektedir. 

Atik Reklam sayesinde, özel tasarım standınız, işletmenizin ayrıntılarına göre benzersiz ve işlevsel hale getirilir. Renk, grafik ve estetik odaklı gelişen tasarım aşamasında toplantı odaları, depolama alanının metrekaresi, monitörlerin büyüklüğü gibi fonksiyonel hedeflere de odaklanılır. 

Atik Reklam’ın tasarım çözümleri estetik üzerine kuruludur ve iyi tasarımın, marka veya ürün için duyguları harekete geçirmesi felsefesinden yola çıkar. Ürün, tanıtım ve fuar standı tasarımı, marka hakkında çok şey söyler. Kâr yaratan güzel ve etkili özel fuar stant tasarımları, profesyonel bir yaklaşımın sonucudur.

Atik Reklam ekibi, markanız için benzersiz bir 3D kabin tasarım ve düzeni yaratmak için hizmet vermektedir. Stant uygulama taleplerinizde; Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve markanızı, pazara en iyi şekilde anlatmak için etkili stant tasarımlarımızdan faydalanın. 

Stand Ugulama (Tasarım) Fiyatları

Stand Uygulama fiyatları, yapılacak olan stand’ın tipine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Stand Tasarım ile bir çok alanda tanıtılacak ürün ya da ürünleriniz için göze hitap eden stantlara sahip olabilirsiniz.  Sizlerde Stand uygulamalar hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.  En iyi stant uygulama fiyatlarımızla sizleri bekliyoruz. 


Stant Uygulamaları 01
Stant Uygulamaları 02
Stant Uygulamaları 03
Stant Uygulamaları 04
Stant Uygulamaları 05
Stant Uygulamaları 6
Stant Uygulamaları 7