Atik Reklam & Tabela

Yol ve Çatı Tabelaları

Yol ve Çatı Tabelaları


Yol ve çatı tabelaları; Diğer tabela çeşitlerine göre geri dönüşümü en yüksek seçenektir. Yol ve çatı tabelaları modelleri için bize ulaşın.

Yol ve Çatı Tabela Modelleri Hakkında

Yol & Çatı Tabela çeşitlerinde! Atik Reklam tabela olarak; En ekonomik fiyat ve özgün çalışmalarımızla kaliteli yol ve çatı tabelaları çözümleri sunuyoruz! Uzunca süre firmalara yıllardır yol tabelası ve çatı tabelası hizmeti vermekte olan Atik Reklam herkese en uygun çözümü sunmaktadır. Profesyonel bir ekiple daima sizlere hizmet vermeye hazırız.  

Yol ve Çatı Tabelaların Kullanım Alanları

Yol ve Çatı Tabelaları genellikle; Şehirlerarası yollarda ve bina yüzey ve çatılarında büyük ebatlı tabelalar, marka reklam ve bilinirliğini arttırmak amacı birçok malzeme ile farklı sistemlerde reklam panoları gerektiren alanlarda kullanılmaktadır. 

Yol ve Çatı Tabelalarında dikkat edilecek konular özellikle yasal izinler yani yolda karayolları ve yol tabelasının konulacağı yer sahibi ile kiralama ve izin çatı tabelalarında da her belediyede farklı izin ve kurallar olduğundan reklam çalışmasının yapılacağı yerden tasarım ile gerekli iznin alınması gereklidir. Daha sonra görünürlük konusunda Atik reklam size gerekli bilgi ve yönlendirmeyi yapacaktır. 

Yol ve Çatı Tabelalarında Firma Seçimi

Genellikle yapılan hatalar reklam çalışmalarında ebat ve kurumsal renginizin görünürlüğüne göre renk ve farklı üretimler gerekir örneğin rengi koyu mavi veya lacivert olan harf çalışmaları gece rengi olduğu için akşamları görünür olmaz bunun için farklı çözümler vardır. Aynı zamanda gündüz görünürlük ile ilgili olarak ta benzer hatalar ve zemin seçimleri yapıldığından sentez reklam gibi işinin ehli bir firma ile çalışma yapmanızı öneririz. 

Yol ve çatı tabelaları; Yol kenarındaki tabelaların da etkisi çok yüksek olduğu için çok tercih edilen tabelalardır. Ebatları büyük boyutlarda, totem veya ayaklı sistemde olup görüntüsü dikkat çekici ve hedef kitleye direk hitap eden bir seçenektir. Her ölçekteki firmanın mutlaka olması gerekli reklam aracı olduğunu söyleyebiliriz.


Yol ve Çatı Tabelaları 01
Yol ve Çatı Tabelaları 02
Yol ve Çatı Tabelaları 03
Yol ve Çatı Tabelaları 04
Yol ve Çatı Tabelaları 05