Atik Reklam! Tabela Projelerimiz

  • Anasayfaya Dön
  • Light Box Tabela Nedir? Light Box Çeşitleri Modelleri ve Teknik Özellikleri
Light Box Tabela Nedir? Light Box Çeşitleri Modelleri ve Teknik Özellikleri

Light Box Tabela Nedir? Light Box Çeşitleri Modelleri ve Teknik Özellikleri


Light Box Tabela; Reklam Alanları İçin Dekoratif Amaçlı Olarak Kullanılan Işıklı Tabelalardır. Modelleri; Çift Tek taraflı Light Box Tabela, Ayaklı Küp Dinamik


Bizden alabileceğiniz hizmetler; Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Işıklı & Işıksız Tabela , Kabartma Kutu Harf Tabela , Dijital Baskı Çözümleri , Alüminyum Tabela Yapımı , Lightbox Tabela Yapımı , Paslanmaz Tabela Yapımı , Stant Uygulamaları , Totem Tabela Yapma , Strafor Harf Köpük Harf , Yol ve Çatı Tabelaları 'nda Ölçüm kurulum ve montaj hizmetleri veren ATİK REKLAM & TABELA firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Light Box Tabela Nedir? Light Box Tabela Çeşitleri ve Özellikleri!

Light Box Tabela; Reklam Alanları İçin Dekoratif Amaçlı Olarak Kullanılan Işıklı Tabelalardır. Modelleri; Çift Tek taraflı Light Box Tabela, Ayaklı, Küp, Dinamik, Bükümlü Light Box Tabela.

Lightbox - Ledbox Nedir? Light Box Tabela Nasıl Yapılır

Light Box Tabela; firmaların reklam alanları için veya dekoratif amaçlı olarak kullanılan ışıklı panellerdir. Lightboxlar kullanım olarak reklam ihtiyacı olan bütün sektörlere ve dekoratif amaçlı yenilik ve şıklık isteyen her bireye hitap ederler. Üzerinde kumaş baskı olarak görseller bulunur. Bu görseller, çeşitleri bulunan kumaş yüzeye UV Baskı olarak basılır ve panelde bulunan ledler sayesinde yüksek oranda ışıklandırılarak son derece parlak ve canlı şekilde sergilenirler. Panelde kullanılan malzemeler değişiklik göstermekle beraber genel olarak yüksek kalitede alüminyum kullanılarak oluşturulurlar.

 

Light Box Tabela; Kurulması, Oluşturulması basit tabela sistemlerdir. Bu sistemler istediğiniz özelliklere göre değiştirilebilmektedir. Genel olarak köşeleri için aparatlar, üzerinde kumaşın tutturulduğu kanallar olan profiller, içinde kullanılacak ledler ve trafo, son olarak üzerinde size özel çalışmanızın olduğu kumaştan oluşmaktadır.

Light Box Tabela Çeşitleri, Modelleri ve Teknik Özellikleri

Tek Taraflı Light Box Tabela; Bu lightboxlar tek tarafında görsel olacak şekilde ayarlanırlar. Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.

Çift Taraflı Light Box Tabela; Bu lightboxlar çift tarafında görsel olacak şekilde ayarlanırlar. Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.

Ayaklı Light Box Tabela; Bu lightboxlar herhangi bir mekanda ayakları sayesinde etrafındaki cisimlerden bağımsız şekilde durabilirler. Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir.İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.

Küp Light Box Tabela; Bu lightboxlar özel metodlar kullanılarak küp biçiminde yapılır ve tasarımsal olarak son derece şık ürünlerdir. İsteğinize göre değişebilmekle beraber genel olarak 4 veya 5 tarafında görsel bulunur. Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.

Dinamik Light Box Tabela; Bu lightboxlar teknolojik olarak lightbox içerisindeki ledlere hareket verilmesi ile oluşturulurlar. Kumaş üzerindeki görsel çeşitli dinamik hareketler alarak son derece şık ve çarpıcı görünümler oluştururlar. Atik Tabela Reklam bu alanda iş yapan sayılı firmalardan birisidir. Kolay kuruluma sahiptir. İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.

Özel Bükümlü Light Box Tabela; Bu lightboxlar üretilirken isteklerinize göre farklı şekillerde bükülerek farklı tasarımlar ortaya çıkartırlar. Kumaşları bu şekillere göre üretilir. Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.


Tabela Ara; light box tabela çeşitleri, Light Box Tabela, Light Box Tabela modelleri, Ayaklı Light Box, Küp Light Box, Dinamik Light Box, Bükümlü Light Box, lightbox tabela nedir,