Atik Reklam! Tabela Projelerimiz

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir! Tabela Tanımı

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir! Tabela Tanımı


Tabela Nedir, Tabela Çeşitleri Nelerdir; Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır.


Bizden alabileceğiniz hizmetler; Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Işıklı & Işıksız Tabela , Kabartma Kutu Harf Tabela , Dijital Baskı Çözümleri , Alüminyum Tabela Yapımı , Lightbox Tabela Yapımı , Paslanmaz Tabela Yapımı , Stant Uygulamaları , Totem Tabela Yapma , Strafor Harf Köpük Harf , Yol ve Çatı Tabelaları 'nda Ölçüm kurulum ve montaj hizmetleri veren ATİK REKLAM & TABELA firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir! Tabela Tanımı

Tabela Nedir, Tabela Çeşitleri Nelerdir; Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır.

Reklamın keşfinden günümüze kadar birçok değişim yaşamış birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıca totem tabeladış cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabelakrom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri sektörünün en güzel örnekleridir. 

Başlıca Tabela Çeşitleri; 

Totem Tabela Nedir? Totem Tabela Tanımı 

Totem tabela; Açık alanlarda kullanılır, şehirlerarası yollarda ya da büyük firmaların caddeye bakan yönlerinde kullanılır ve işinin ehli kişiler tarafından hazırlanması gerekir. 

Kutu Harf Tabela Nedir? Kutu Harf Tabela Tanımı 

Kutu Harf Tabela Nedir; Paslanmaz krom ile yapılan kutu harf tabela çeşitleri arasında en güzel görünüme sahip olanlardan biridir. Kutu harf pleksi ve alüminyumdan da yapılabilir. Krom dayanıklı ve temizlemesi kolaydır bununla birlikte krom kutu harf imalatı da o kadar zordur. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı karakterine uygun şekilde imal edilir. 

Neon Tabela Nedir? Neon Tabela Tanımı  

Neon Tabela Nedir; Özel olarak üretilen neon çubuklar ile ateşte ısıtılarak yapılır. İçine doldurulan gaz ile renk alıp yanması sağlanır. Neon tabela güzel renkleri ve yüksek ışık gücü sayesinde ışıklı tabela seçenekleri arasında en çok tercih edilen tabela türüdür. Neon tamamen el emeği ile yapılır. 

Dış Cephe Tabelası Nedir? Dış Cephe Tabelası Tanımı  

Dış Cephe Tabelası Nedir; Küçük ve orta ölçekli esnafın tercihi olmakla beraber, büyük holding binaları içinde çoğunlukla tercih edilmektedir. Dış Cephe tabelası pleksi harf ile ışıklı kutu harf veya neon ile de yapılabilir. 

Alüminyum Harf Tabela Nedir? Alüminyum Harf Tabela Tanımı 

Alüminyum Harf Tabela Nedir; Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzemedir. Daha hafif olduğundan devasa büyüklüklerde kutu harf üretilebilir. Alüminyum harf tabelalar hem file hem de içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile boyanarak istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Çeşitleri arasında eskimeden yerini korumaya devam etmektedir. 

Tabelalar konusunda da detaylı bilgi almak fiyat teklifi yada sizin firmanıza en uygun olanı seçmek için her zaman bize ulaşabilirsiniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.


Tabela Ara; ataşehir, tabela fiyatları, tabelacı, tabela modelleri, tabela reklam, tabela çeşitleri, tabela baskı, tabela firması, tabela çalışması, tabela dijital baskı,