Atik Reklam & Tabela

Lightbox Tabela Yapımı

Lightbox Tabela Yapımı


Lightbox çok uygun fiyatlarla; kaliteli, sağlam led Light Box model ve çeşitleri için uzman ekiplerimizden bilgi alın avantajlı çıkın.

Lightbox Tabela Yapım Hizmetleri

Atik Reklam olarak; kendi bünyemizde bir çok tabela imalatı yaptığımız gibi lightbox imalatı da yapmaktayız. Led light box temiz işçilik ile birlikte yüksek kalitede baskı ve sağlam malzemeler ile yapılması gereken bir uygulama olduğundan dolayı imalatı yaptırılacak firmayı seçerken titizlikle karar verilmesi büyük önem arz etmektedir. Çünkü markanıza değer katmak istiyorsunuzdur. 

Atik Reklam olarak; hem uygun ışıklı kutu fiyatları ile hizmet verip; hem de kaliteyi her zaman ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ve göz alıcı bir lightbox tabela ürününü uzaklarda aramanıza gerek yok. Tercih edilen bir tabelacı olan “Atik Reklam” firmasındasınız. 

Lightbox Tabela; siparişinizi bize vererek müşterilerinizin tüm dikkatlerini üzerinize çekmeye hazır mısınız? Tüm kampanyalarınız ve öne çıkarmak istedikleriniz ürünleriniz için harika bir reklam aracı olan lightbox tabelalara sahip olmak için doğru yer olan Atik Reklam'dasınız. 

Led Light Box Tabela Neden Tercih Ediliyor?

Tabela sektöründe çok tercih edilen led light box diğer bir adıyla tekstil lightbox profil üzerine baskı yapılmış olan kumaşın gerdirilmesi ile ve iç kısmına led döşenmesi ile üretilen oldukça zengin bir görünüme sahip olan bir reklam tabela aracıdır. Böyle bir reklam aracı için her zaman kaliteli, uzun ömürlü olabilecek ışıklı kumaş malzeme kullanılması gerekmektedir. 

Light Box Tekstil Kumaş Tabela

Bir tekstil kumaş üzerine istenilen görseli yüksek kalitede bastıktan sonra vermiş olduğunuz istenilen ölçülerde hazırlanan ve içi led ile döşenen box imalatına geçiş yapıyoruz. 

Light Box Tabela Fiyatları
Light box tabela fiyatları; Birçok ürün seçeneğinde olduğu gibi, lightbox fiyatları da müşteri talebine veya standart ölçü özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırma hakkında bilgi ve detaylarına, iletişim kanallarımız aracılığı ile bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Ürün boyutları, basım tekniği özelliği,  baskı yapılacak kumaş kalitesi daha birçok baskı malzemesi ( dolgu, renk yoğunluğu, çerçeve, ışıklandırma vs. ) göz önüne alınarak fiyatlandırması yapılmaktadır. Piyasaya göre en ekonomik fiyatlarımızla ihtiyacınızı karşılıyoruz.


Lightbox Tabela Yapımı 01
Lightbox Tabela Yapımı 02
Lightbox Tabela Yapımı 03
Lightbox Tabela Yapımı 04
Lightbox Tabela Yapımı 05
Lightbox Tabela Yapımı 06